Busy Call 2.0.3 (Android)

Busy Call

Busy Call
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Busy Call, Android telefonlarınız üzerinde yapacağınız acil görüşmeleri yönetebilmeniz için geliştirebileceğiniz yararlı bir Android uygulaması.

Busy Call, acil aramalarınızı kaçırmamanız ve yönetebilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir Android uygulaması. SMS üzerine kurulu olan uygulama, belirlediğiniz bir SMS ile aktif ediliyor.

Uygulamayı kullanabilmek için bir SMS kodu belirlemeniz ve size acil olarak ulaşması gereken kişilere de bu sms kodunu iletmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra bu kodu bilen kişiler, size bu kodu yazıp göndereceği SMS ile Android telefonunuzu acil arama moduna sokabiliyor ve böylece siz duyana kadar cihazınız susmuyor.

Örneğin koltukta uzandınız ve telefonunuz sessiz modda diyelim. Bir arkadaşınızın ya da annenizin size acil ulaşması gerekiyor fakat telefonunuz sessiz modda olduğu için duymuyorsunuz. Eğer bu kişiler uygulama içerisinde belirlediğiniz sms kodunu biliyorsa size sms olarak yazıp gönderdikten sonra, sessiz modda olan telefonunuzun siz duyana kadar durmadan belirlediğiniz alarm sesi ile çalmasını sağlıyor ve böylece size ulaşabiliyor.

Sadece çok önemli kişilere vereceğiniz kod sayesinde, yoğun olduğunuzda ya da telefona bakamayacak durumda olduğunuzda gelen çağrının acil olduğunu anlayarak telefonunuzu yanıtlayabilirsiniz.

Sizin için önemli olan aramaları kolayca yönetebilmenizi sağlayan uygulamayı Android akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.