BuzzFeed News 1.0.2 (Android)

BuzzFeed News

BuzzFeed News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BuzzFeed News uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızdan tüm dünyadan haberlere erişebilirsiniz.

BuzzFeed News uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak en son haberlere erişebilecekleri ücretsiz haber okuma uygulamaları arasında yer alıyor. Ancak uygulamanın İngilizce olarak tüm haberleri sunduğunu ve bu nedenle en az temel düzeyde bir yabancı dil bilgisi gerektirdiğini de eklemek gerek. Fakat bu biraz engelleyici yanını kenara aldığımızda, uygulamanın en son haberleri takip etmek isteyenler için yeterli tüm verileri sunabildiğini belirtmek lazım.

Uygulamanın haber takip etme anlamında kullanıcılara sunduğu bazı seçenekleri temel olarak listelemek gerekirse;

  • Flash haber bildirimleri
  • Dünya ve ABD'den haberler
  • Farklı haber kategorilerini engelleme
  • Bildirim alma ve bildirim sesleri ayarlamaları
  • Okuma ayarları

BuzzFeed News uygulaması diğer haber uygulamalarının aksine direkt olarak haberleri size listelemeye başlıyor ve kategori menüleri arasında dolanmanıza gerek kalmıyor. Ancak ayarlar kısmından istemediğiniz haber akışlarını engelleme imkanınızın olması nedeniyle kategorileri aramanız gerekeceğini de sanmıyorum.

Tabii ki okuduğunuz haberleri dostlarınızla paylaşmak istemeniz halinde kullanabileceğiniz paylaşım butonları da uygulamada mevcut. Rahat okuma düzeni ve yeterli görseller de BuzzFeed News'in yabancı haberleri okumak isteyenler için tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Eğer yeni bir haber okuma uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR