Cafeland 1.8.2 (Android)

Cafeland

Cafeland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazımızda bir lokantayı işleteceğiz.

Mobil cihazınızda kendi kafenizi işletmek ister misiniz?

Oldukça hoş grafiklere sahip olarak yayınlanan Cafeland, Gamegos imzası ile oyun severlerin karşısına çıktı.

Bünyesinde Türkçe dahil birçok dil seçeneğini bulunduran mobil oyunda, kendi kafemizi yönetiyor ve müşterilerimizin mutlu bir şekilde kafemizden ayrılması için ter döküyoruz. Oyunun başlarında oyunculara sınırlı bir alana sahip olan bir kafe veriliyor.

Oyuncular bu kafeyi ilerleyen zamanlarında genişletebilir, dilediği gibi dizayn edebilirler. Ses efektleri ile desteklenen yapımda müşterilerimiz için pastalar, yemekler ve daha birçok gıda ürünü hazırlayacağız. Oyundaki amacımızdan söz edecek olursak, amacımız kafemize daha çok müşteri çekebilmektir.

Tabii daha fazla müşteri çekebilmek için de mevcut olan müşterilerimizi mutlu bir şekilde uğurlamamız gerekiyor. Müşterilerimizin istediği siparişleri doğru zamanda ve doğru şekilde hazırlayarak hemen teslim etmeli ve onların yüzünü güldürmeliyiz.

Oyun içerisinden ipuçları verecek olursak, müşterilerimiz pek beklemeyi seven tipler değil. Yani siparişleri ne kadar çabuk ve doğru bir şekilde teslim ederken o kadar pozitif geri bildirim alıyoruz.