Camera JB+ 3.1 (Android)

Camera JB+

3.1
Camera JB+
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camera JB+ isimlli bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza bambaşka biir hava katabilirsiniz.

Camera JB+ özellikle Instagram gibi fotoğraf paylaşma platformlarını sıklıkla kullananlara hitap eden bir kamera uyuglamasıdır. 6,10 TL’lik fiyatı diğer uygulamalara kıyasla biraz fazla gibi görünse de sunduğu özellikleri ile fiyatını sonuna kadar hak ettiğini kanıtlıyor.

Uygulamada onlarca farklı seçenek mevcut ve bu seçeneklerin her biri kullanıcıların fotoğraflarını düzenleyerek ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmaları için optimize edilmiş. Uygulamada sunulan özellikler kullanıcılara geniş çapta özgürlük veriyor. Kısıtmlı kalıplara sıkışmadan kendi beğenilerinize göre orijinal çalışmalara imza atabilirsiniz.

Kullanışlı ve her fonksiyonun düzenli bir şekilde sunulduğu arayüz, uygulamanın takdiri hak eden bir başka noktası. Daha önce bu tarz uygulamaları çok fazla kullanmamış olsanız bile Camera JB+‘ı kullanırken zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Genel çerçevede Camera JB+ kaltiteli ve işlevsel bir kamera uygulamasıdır ve fotoğraf paylaşmayı seven kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir.

YORUMLAR