Canva

Canva

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,181
  • DOSYA BOYUTU 24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Canva

Ödüllü ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması olan Canva, mobil cihazlarınızda birçok işlemi gerçekleştirmeye olanak tanıyor.

Canva, Android platformundaki en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme, grafik tasarım uygulaması. Canva apk ile kullanıcılar CV düzenleyebilir, logo tasarlayabilir, birbirinden farklı post tasarımları yapabilirler. Ücretsiz olarak Android, iOS ve Web platformunda kullanıcılara sunulan Canva apk indir, başarılı bir editör deneyimi sunuyor.

Türkçe dahil pek çok dil seçeneğine sahpi olan başarılı uygulama özellikle post hazırlamak için en kolay ve en hızlı yardımcı platform olma özelliğine sahip. Yıllardır içeriğini güncellemeye devam eden başarılı grafik tasarım aracı, ödüllü bir fotoğraf düzenleme platformu olarak adından söz ettiriyor. Basit arayüzü ile beğenileri toplayan Canva apk yükle, sık sık güncelleme almaya da devam ediyor.

Canva Nedir? Nasıl Kullanılır?
NASIL YAPILIR

Canva Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son dönemlerde sosyal medya platformlarının kullanımının artmasıyla birlikte “Canva nedir?” sorusu çok araştırılmaya başladı.

Canva Apk İndir

Kullanıcılar hem mobil hem de web platformunda uygulama sayesinde CV'ler yapabiliyor, post tasarımları gerçekleştirebiliyor ve binlerce ücretsiz şablondan faydalanabiliyorlar. Harika bir tasarım aracı olarak görülen Canva, ülkemizde ve dünyada çokça kullanılmaktadır. Harika sosyal medya görselleri hazırlamaktan davetiye, afiş, el ilanı, kart, kolaj tasarımlarına her şeyi yapabildiğiniz üstelik Türkçe arayüzle gelen harika bir tasarım aracı.

İş, okul, eğlence için dakikalar içerisinde etkileyici tasarımlar oluşturabileceğiniz eşsiz bir uygulama olan Canva'yı indirerek, siz de kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonellere yönelik tasarım uygulamalarını kullanmadan, tamamen kendi başınıza güzel görünümlü Facebook kapak fotoğrafı, Twitter başlıkları, YouTube kanal resmi ve küçük resim, fotoğraf kolajları, blog reklam bantları, davetiyeler ve daha fazlasını hazırlayabildiğiniz bir uygulamadan bahsediyorum.

İçerisinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 60.000’in üzerinde hazır şablon ve fotoğraf ızgaraları mevcut. Şablon seçiminden sonra elbette kendi görsellerinizi, metinlerinizi ekleyebiliyor, farklı yazı tipleri ve renklerle güzelleştirebiliyorsunuz.