Candy's Boutique 1.0 (Android)

Candy's Boutique

1.0
Candy's Boutique
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy's Boutique, Android cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir kıyafet dikme oyunu.

Candy's Boutique, çocukların severek oynayabileceği bir kıyafet dikme ve konfeksiyon dükkanı işletme oyunu. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda modaya uygun kıyafetler dikmeye çalışıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi tamamen çocuklara yönelik tasarlanmış olması. Bu sayede oyunda hiçbir zararlı öğe bulunmuyor ve bu da onu ebeveynlerin vazgeçilmezi olmasını sağlıyor. Candy's Boutique'te 14 farklı mini oyun bulunuyor ve bunların her biri farklı dinamikler üzerine kurulu. Dolayısıyla hiçbir zaman monotonluk hissine kapılmıyoruz.

Görevlerin birçoğunda dikiş dikme, fazla kumaşları kesme, ölçü alma ve örgü örme işleriyle meşgul oluyoruz. Bunların kontrolünü ekranda parmaklarımızı ilgili yerlere basarak ve sürükleyerek yapıyoruz. Her görevde farklı bir şey yaptığımız için kontroller de ona göre değişkenlik gösteriyor.

Candy's Boutique'te ilerledikçe karşımıza yeni objeler ve aksesuarlar çıkıyor. Bunları kullanarak tasarımlarımızı farklılaştırabiliyoruz. Çeşitliliğin bol tutulmuş olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Çocuklara epey eğlenceli vakit geçirtebilecek nitelikte bir oyun olan Candy's Boutique, anne ve babalar için kısa sürede vazgeçilmezler arasındaki yerini alacaktır.