Caps Oluştur

Caps Oluştur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps Oluştur kolay ve zahmetsiz bir şekilde caps yapmanızı mümkün kılan bir mobil uygulamadır.

Caps Oluştur eğer kendinizi caps kültürünün bir parçası olarak görüyorsanız ve kendi capslerinizi üretmek istiyorsanız yararlanabileceğiniz bir caps yapma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Caps Oluştur, caps yapma işini çok daha zahmetsiz, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Normalde caps yapmak için klasik olarak bilgisayarlarınızı açıp bir resim düzenmleme programından veya caps yapma programından faydalanabilirsiniz. Fakat bilgisayar başında değilseniz veya bir caps yapma programına sahip değilseniz işler zorlaşabiliyor. Caps kültürü de anlık mizah üretimine dayalı olduğu için yolculukta, otobüste veya ev dışında olduğunuzda caps yapmanız gerkeebiliyor. İşte Caps Oluştur sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak karışık resim düzenleme yazılımlarıyla uğraşmadan, nerede olursanız olun saniyeler içerisinde capsler üretebiliyorsunuz.

Android caps yapma işini pratik bir hale dönüştüren Caps Oluştur uyglaması ile caps üretmek için tek yapmanız gereken üzerine kırmızı şerit ve yazı ekleyeceğiniz resmi seçmek ve metninizi yazarak kırmızı şeritleri yerleştirmek. Uygulama seçtiğiniz fotoğrafları otomatik olarak boyutlandırmakta. Ayrıca kırmızı şeritlerde kullanacağınız metin için farklı yazı tiplerinden birini seçebilmektesiniz. Uygulama bir kare içerisinde 2 farklı resim ile 2 farklı kırmızı şerite sahip capsler yapmanızı da mümkün kılıyor.

 

YORUMLAR