Captain Rocket 1.0.0 (Android)

Captain Rocket

Captain Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Rocket, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, reflekslere dayalı bir beceri oyunu.

Captain Rocket, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Ketchapp imzası taşıyan Captain Rocket, üreticinin diğer oyunları gibi oynayanları ekrana kilitlemek gibi bir özelliğe sahip.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda düşman üssünden son derece önemli belgeleri çalan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. İçeri başarıyla sızıp belgeleri çalan bu karakterin önünde şimdi çok daha zorlu bir görev var: kaçmak! Elbette bu pek kolay olmuyor çünkü belgelerin çalındığını anlayan düşman birimleri karakterimizin peşine düşüyorlar.

Kaçışımız esnasında karşı taraftan sürekli olarak roketler geliyor. Biz de hızlı hamleler sergileyerek bu roketlerden kaçmaya ve mümkün olduğunca ileriye gitmeye çalışıyoruz. Ne kadar uzağa gidersek oyun sonunda alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor. Eğer roketlerden herhangi birine çarpacak olursak oyunu kaybetmiş sayılıyoruz.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması son derece kolay bir şekilde kullanılıyor. Ekran üzerine yapacağımız basit dokunuşlar ile karakterin roketlerden kaçmasını sağlayabiliyoruz.

Sade fakat göze hoş görünen grafikleri, aksiyonun bir an olsun dahi azalmadığı atmosferi ile Captain Rocket, ücretsiz bir beceri oyunu arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir yapım.