Captain Strike: Reloaded

Captain Strike: Reloaded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Strike: Reloaded mobil cihazlarınızda oynayabileeğiniz bir aksiyon oyunudur.

Captain Strike: Reloaded eğer bolca heyecan ve yoğun aksiyon arıyorsanız beklentilerinizi karşılayabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online altyapıya sahip bir aksiyon oyunu olan Captain Strike: Reloaded'da bizi bilgisayarlarımızda oynadığımız Counter Strike'a benzer maçlar bekliyor. Captain Strike: Reloaded'da oyuncular takımlar halinde PvP karşılaşmalara katılıyorlar ve görevleri gerçekleştirip karşı takımı mağlup etmeye çalışıyorlar. Oyunda 10 kişilik maçlarda 5'erli takımlar halinde savaşabiliyoruz. Dilerseniz oyunun PvE modunda 7 farklı seviyede oyunu oynayabilmeniz de mümkün.

Captain Strike: Reloaded'ın dikkat çeken yönü maçlardan önce oyunculara bahis yapabilme imkanı verilmesi. Bu sauede oyuncular maçlardan önce arkadaşlarına veya rakip takımlara meydan okurken kazanacakları ödülün miktarını belirleyebiliyorlar.

Captain Strike: Reloaded içinde birçok farklı silah seçeneği yer alıyor. Ayrıca oyunda birçok farklı oyun modu da yer alıyor.

YORUMLAR