Car Salon Kingdom 1.0.1 (Android)

Car Salon Kingdom

Car Salon Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Salon Kingdom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araba tamir etme oyunudur

Car Salon Kingdom eğer kendi tamir atölyenizi işletmez ve geliştirmek isterseniz hoşunuza gidebileek bir araba tamir etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba tamircisi oyunu olan Car Salon Kingdom'da kendi tamir atölyemizi kuruyoruz ve müşterilerimize hizmet vermeye başlıyoruz. Oyunda temel amacımız atölyemize araçlarını teslim eden müşterilere en iyi hizmeti verebilmek ve işletmemizden memnun olmalarını sağlamak. Bu sayede ünümüz yayılıyor ve daha çok müşteri bizi tercih ediyor. Doğal olarak artan gelirlerimizle atölyemizi geliştirebiliyoruz ve şehrin en büyük araba tamircisi olabiliyoruz.

Car Salon Kingdom'da müşteriler bize araçlarını teslim ettikten sonra zamana karşı yarışıyoruz. Müşterilerden aldığımız arabaları belirlenen süre içerisinde işçilerimizi doğru bir şekilde koordine ederek tamir etmemiz gerekiyor. Bunun yanında müşteriler araçlarının çeşitli parçalarla modifiye edilmesini de isteyebiliyor. Farklı uzmanlık alanlarına sahip işçilerimizin yeteneklerini sonuna kadar kullanmamız gerekmekte.

Car Salon Kingdom içerisinde sevimli görünümlere sahip arabaları tamir ederken bolca eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR