Card Heroes 1.23.1455 (Android)
Card Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Üzerlerinde birbirinden farklı savaşçıların yer aldığı kartlar ile oynana stratejik bir kağıt oyunudur.

Mobil platformda kağıt oyunları arasında bulunan Card Heroes, stratejik kart savaşları ile keyifli anlar geçirebileceğiniz muazzam bir oyundur. Ayrıca özel olarak hazırlanan görüntü ve ses efektleri oldukça etkileyicidir. 

Birbirinden farklı özel güçlere sahip onlarca karakterin bulunduğu kartları kullanarak, düşmanlarınız ile savaşa hazır olun. Sihir ve büyüler yaparak düşmanı yok edebileceğiniz bu oyunda, doğru stratejiler ile zafere ulaşabilirsiniz. Savaştan galip gelmek için planınıza en uygun kartı seçmelisiniz. Ayrıca efsanevi arenada boy göstererek online savaşlara katılabilirsiniz. Gerçek oyuncular ile karşılaşacağınız bu arenada zorlu rakipler sizleri bekliyor.

Dünya çapında her hafta düzenlenen turnuvalar ile güçlü rakipler karşısında zafere ulaşarak ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla klan kurabilir vediğer klanlara karşı savaşabilirsiniz. Doğru plan ve stratejiler kurarak kartlarınıza sürekli olarak yenilerini ekleyebilirsiniz. Sadece birkaç dakika süren kart savaşları sayesinde bıkmadan oynayabileceğiniz bu oyun ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

Tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulan ve yüz binlerce oyuncu tarafından severek oynanılan Card Heroes, Android ve İOS cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. 
 

YORUMLAR