Cardboard Crooks

Cardboard Crooks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cardboard Crooks, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz soluksuz bir macera sunan bir shooter oyunu.

Cardboard Crooks, aksiyon dozu yüksek bir oyun peşinde olanların kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda barda bir şeyler içerken etrafı bir anda gangsterler tarafından sarılan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunda bölüm zorlukları giderek artan bir yapıda sunuluyor ve açıkçası bu konsept oyuna alışma sürecimizi olumlu yönde etkiliyor. Her ne kadar oyun salonlarında birçok kez pratik yapmış olsak da dokunmatik ekranlar bazı oyuncular için sorun yaratabilir.

Neyse ki yapımcılar son derece kolay kontrol edilebilen bir kontrol mekanizmasına yer vermişler. Karakterleri vurmak için onlara dokunmamız yeterli oluyor. Fakat bu aşamada dikkat etmemiz gereken birkaç nokta var. Karakterlerin bazılarını etkisiz hale getirmek için farklı şeyler yapmamız gerekiyor. Rakiplerimizi alt etmek amacıyla kullanabileceğimiz çok sayıda silah var. Elbette bunlar zamanla açılıyor.

Cardboard Crooks'ta herhangi bir shooter oyununda görmeye alıştığımız kalitede grafikler sunuluyor. Karton üzerine çizilmiş gibi duran karakterler oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunuyor ve shooter oyun ruhunu tam anlamıyla öne çıkarıyor. Açıkçası oyunu oynarken bir hayli keyif aldık, siz de bu tür oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Cardboard Crooks size göre!

YORUMLAR