Cartoon Network Superstar Soccer 1.0.0 (Android)

Cartoon Network Superstar Soccer

Cartoon Network Superstar Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cartoon Network Superstar Soccer, Android platformunda çocuklara özel futbol oyunu olarak dikkat çekiyor.

Cartoon Network Superstar Soccer, 9 – 11 yaş çocuklara özel hazırlanmış tüm Android cihazlarla uyumlu futbol oyunu. Popüler çizgi film kanalında yayınlanan programlardan özenle seçilmiş karakterlerle sahaya inip nefes kesen maçlar yaptığımız oyunda rakibimizin hiç beklemediği bir anda özel hareketimizi yaparak maçın kaderiyle oynayabiliyoruz.

Oyuncu animasyonlarının dikkat çektiği futbol oyununda seçebildiğimiz toplam 16 oyuncu daha doğrusu kaptan bulunmakta. Tabii ki her kaptanın saha içerisinde gösterdiği bir özel hareketi var. Özellikle maçın kötüye gittiği durumda sınırlı sayıdaki bu hareketler oldukça işe yarıyor, rakibin dengesini alt üst ediyor.

Bilgisayara karşı oynama ve aynı cihazda çevrimiçi olarak karşılıklı oynama imkanı tanıyan Superstar Soccer’da kontrol sistemi biraz zor olmuş. Temel hareketler sağ ve sol yandaki butonlarla gerçekleştirilebiliyor ancak onlarca buton yerine daha kolay bir kontrol sistemi olabilirdi diye düşünüyorum. Sonuçta çocuklara özel yapılmış; miniklerin de rahat alışabileceği şekilde yapılabilirdi bence.

YORUMLAR