Cash Crazy 1.0.0 (Android)

Cash Crazy

Cash Crazy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cash Crazy, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli vakit geçirebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Cash Crazy, Monopoly severlerin hoşuna gidecek tarzda, emlak piyasasını ele geçirmenin tamamen sizin elinizde olduğu bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, yatırım üzerine yatırım yapıp biraz para kazanmaya çalışıyoruz. Bu tarz oyunları oynamayı seven kullanıcıların oldukça keyifli vakit geçireceğini düşünüyorum. 

Monopoly oynayanlar bilirler, arkadaşlarımız arasında bir Monopoly masası kurulduğu zaman bizden kral emlakçı yoktur. Adeta nakit çılgınına dönüşürüz ve karşımızdaki akrabamız bile olsa 'iş başka ahbaplık başka' modunda oyunumuzu oynarız. İşte Cash Crazy oyunu da bizi bu moda sokuyor ve kazanabildiğimiz kadar para kazanmamız gerekiyor. 

Bir masa oyunundaki temel amacımız neyse bu oyunda da asıl amacımız para kazanmak. Mülkiyetine sahip olduğumuz nesneleri aktif en yüksek değere elden çıkararak, yatırımlarla servetimizi katlamamız gerekiyor. Oyundaki arazileri, restorantları, otoparkları, ofisleri hatta alışveriş merkezlerini inşa edip yüksek fiyatlara elden çıkarmalısınız. Dilerseniz normal modda, dilerseniz de arcade modda oynamanız mümkün. Cash Crazy'nin en güzel tarafı da multiplayer oynanabilir olması.  Böylelikle oyundan aldığınız haz iki katına çıkıyor ve eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. 

Emlak piyasasındaki 1 numaralı insan olduğunuzu kanıtlamak için Cash Crazy oyununu mutlaka öneririm. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR