Cat Nip Nap 1 (Android)

Cat Nip Nap

1
Cat Nip Nap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat Nip Nap, karakteriniz olan yavru kediyi ekranın üst kısmından düşen iplik yumaklarından korumalı ve paraları toplamalısınız.

Kediler oyuncu hayvanlardır. Özellikle de yumak şeklinde olan ipliklerin kediler için ayrı bir cezbedici yanı vardır. Fakat Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cat Nip Nap oyununda durum böyle değil. Yavru kedi oynayabileceği yumaktan daha fazlasına sahip. Bu durum kediyi tedirgin ediyor ve kedinin kaçması gerekli. Ancak kediye siz yol gösterebilirsiniz.

Cat Nip Nap oyununda yavru kediye yol göstererek onu gezegenler etrafında koşturmalı ve yumaklardan kurtarmalısınız. Yumakların dışında ekranın üst kısmından bazen de para düşüyor. İşte bu yüzden kediyi iyi kontrol etmeli ve kaçarken aynı zamanda düşen paraları da toplamalısınız. Evet, bu sefer düşündüğünüz kadar zor bir oyun. Bu yüzden Cat Nip Nap oyununda oldukça dikkatli olmalısınız.

Birbirinden farklı özellikleri ve gelişmiş grafikleriyle birlikte Cat Nip Nap oyununu oynarken oldukça fazla eğleneceksiniz. Oyunda topladığınız paralarla ek özellikler alabilmeniz mümkün. Bu sayede üstünüze doğru gelen iplik yumaklarından rahatlıkla kaçabilirsiniz. Hemen şimdi Cat Nip Nap oyununu indirin ve gezegenler arasında canını kurtarmaya çalışan yavru kedimize yardım edin. Eğer kediyi iplik yumaklarından koruyabilirseniz oyunun başarı sıralamasından iyi bir yer kapabilirsiniz.

YORUMLAR