Çatlak Co

Çatlak Co
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çatlak Co uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca komik caps ve videolara hemen erişebiliyorsunuz.

Çatlak Co uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında keyifli vakit geçirebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz eğlence uygulamaları arasında yer alıyor ve içerisinde bulunan capsler sayesinde sıkıldığınız anlarda açarak keyfinizi yerine getirebiliyorsunuz. Hem kolay kullanımı hem de çok sayıda içerik barındırması sayesinde kullanırken pek de zorlanacağınızı ya da sıkılacağınızı sanmıyorum.

Uygulama içerisinde bulunan eğlenceli görseller devamlı olarak güncelleniyorlar ve bu sayede tek seferlik değil devamlı olarak kullanılabilir bir uygulama haline geldiğini söyleyebilirim. Capsler, komik resimler ve karikatürler olarak uygulanmış olan kategorilendirme seçenekleri ise istediğiniz görsel türleri içerisinde seçimler yapabilmenize imkan tanıyor.

Video içeriklerle de desteklenen uygulama, komik videolar, vine videoları, en çok oylanan videolar ve görseller gibi çok sayıda seçeneği de yine kolay erişim için barındırıyor. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi uygulamanın doğru bir şekilde çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız.

Beğendiğiniz görselleri direkt olarak uygulamadaki kalp butonuna basarak gösterebilir, yanındaki paylaş butonunu kullanarak da dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Kendi profilinize sahip olduğunuz için dostlarınız sizi veya siz onları takip edebiliyor, böylece onların paylaştıklarını da görebiliyorsunuz.

Boş vakitlerinizi öldürmelik bir uygulama olduğu için göz atmaktan çekinmeyin.

YORUMLAR