CCTAN 1.14 (Android)

CCTAN

CCTAN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CCTAN, popüler beceri oyunu BBTAN'ın devamı niteliğinde hazırlanmış, onun kadar eğlenceli.

CCTAN, Android platformunda en çok oynanan beceri oyunları arasından olan BBTAN’dan sonra karşımıza çıkıyor. Aynı ilginç karakter bu sefer filiyle karşımıza çıkıyor. Fili döndürerek gelen blokları yok etmeye çalıştığımız oyun hiç duraksamayan yapısıyla ekran başına kilitliyor.

Serinin yeni oyununda filin başını döndürerek dört bir yandan sonsuzdan üzerimize gelen geometrik şekilleri yok etmeye çalışıyoruz. Geometrik şekillerin her birinin üzerindeki rakamlar o şeklin dayanma gücünü ifade ediyor. Örneğin; üzerinde 1 yazan şekli tek atışta yok edebilirken, 30 yazan şekli yok etmek için 30 atış yapmamız gerekiyor. Şekillerin hangi noktadan çıkacağı belli olmadığından ve de durmadan geldiklerinden sürekli yönümüzü değiştirerek ilerlememiz gerekiyor. Bazı şekillerde zaman, can, puan gibi sevindirici şeyler çıkabiliyor. Bu yüzden filin başını öncelikli olarak bu şekillere döndürmenizde fayda var.

Oyunun kontrol sistemi her yaştan kişinin hemen alışabileceği, rahatlıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmış. Filin kafasını döndürerek şekilleri vurmak için en alttaki analog çubuğu kullanıyoruz. Çubuğu döndürmek dışında özel bir hareket yapmamız gerekmiyor.