Challenge Your Friends 1.7.2 (Android)

Challenge Your Friends

Challenge Your Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Challenge Your Friends, herhangi bir arkadaşınızı davet ederek oyun öncesinde iddiaya girip kazanmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android yarışma oyunu.

Challenge Your Friends, en yakın arkadaşlarınız ya da aile bireyleriniz ile aynı Android telefon ve tablet üzerinde birbirinden eğlenceli oyunlar oynayarak kazananı belirleyeceğiniz ücretsiz bir yarışma oyunu.

Oyundaki esas amacınız bir arkadaşınızı düelloya davet ederek oyun içerisinde yer alan mini multiplayer oyunlardan birini seçerek yarılmak. Fakat bu yarıştan önce oyun size bir iddia öneriyoru ve kazanan kaybeden durumuna göre iddiayı yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin oyun sonunda yenilirseniz galip olan kişiyi öpmeniz gerekebilir ya da benzer şekilde pek çok alternatiften bir tanesini yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Oyunu Android mobil cihazanıza indirdikten sonra önce bir arkadaş bulup onu iddiaya davet etmeli, sonrasında oyunlardan bir tanesini seçmeli ve gelecek olan iddiayı her 2 oyuncunun da kabul etmesi ile birlikte oyuna başlayabiliyorsunuz. Eğer oyun sonunda kaybedip iddiayı yerine getiremeyecekseniz baştan oynamamanızı tavsiye ederim.

Eğlenceli, basit ve ücretsiz bir Android oyunu olan Challenge Your Friends farklı bir oyun konseptine sahip olduğunu için ben oldukça beğendim ve sizlerin de denemesini tavsiye ediyorum.