Champ Man 15

Champ Man 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Champ Man 15, Android cihazlarınız için optimize edilmiş, bünyesinde birçok seçenek ve taktik barındıran ve 400'den fazla kulübe ev sahipliği yapan bir futbol menajerlik oyunudur.

Champ Man 15, en iyi futbol yönetimi sezonunu mobil ortama getirmek için hazır! Geliştirilmiş taktik kontrolü ve maç motoruyla yepyeni bir futbol yönetimini heyecanına hazır olun.

İçerisinde 23 farklı ligden 440'tan fazla kulübü içeren Champ Man 15, Android cihazlarınız için özel optimize edilerek çok hızlı ve rahat bir oynanış sunuyor. Dünyaca ünlü oyunda binlerce sözleşme imzalayabilecek oyuncuları takımınıza kazandırın, geliştirin, dilerseniz özel antreman programları ve taktikler oluşturun. Takım performansını etkileyecebilecek her şey Champ Man 15'de seçilebilir olarak karşımıza sunuluyor.

Oyunun en güzel taraflarından biri de bir futbol menajerlik oyunu olarak takımın tüm duygu ve tansiyonunu size olduğu gibi aktarması. Vereceğiniz her karar ve uygulayacağınız her taktik bireysel oyunculardansa tüm takıma etki ediyor. Bu sayede ligde kariyerinizi tırmanmaya çalışıyorsunuz.

Oyuna verilen Türkçe dil desteği oyun içerisinde ilgimi oldukça çekti. Mükemmel çevirilmiş arayüz, seçenek ve metodlar oyuna çok yakışır derecede optimize edilmiş. Oyun içerisinde hiç yabancılık çekmiyor, oldukça hızlı bir şekilde ısınıyorsunuz.

Futbol menajerlik oyunlarını seven herkes Champ Man 15'e mutlaka göz atmalı. Oyun ücretsiz olarak Android cihazlarınıza hemen indirilebilir durumda.