Chaos in the Paradise 1.02 (Android)

Chaos in the Paradise

Chaos in the Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chaos in the Paradise, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Chaos in the Paradise, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Renkli bir atmosferde geçen oyunda yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunu olan Chaos in the Paradise, farklı engelleri aşarak puan topladığınız bir oyundur. Oyunda düz bir iskele üzerinde durmadan ilerliyor ve karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Low poly tarzı grafiklere sahip olan oyunda son derece keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. 7 farklı karakterin ve 10 zorlu göreve sahip olan oyuda işiniz bir hayli zor. Reflekslerinizi de test eden oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda en uzun mesafeye ulaşmanız gerekiyor. Chaos in the Paradise oyunu çocukların da severek oynayabileceği bir oyundur. Chaos in the Paradise'ı sakın kaçırmayın.

Renkli dünyalarda geçen oyunda Chaos adlı yaratığın peşine düşüyor ve onu yakalamaya çalışıyorsunuz. Keyif verici etkisi ve bağımlılık yapıcı kurgusuyla Chaos in the Paradise sizleri bekliyor.

Chaos in the Paradise oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR