C.H.A.O.S

C.H.A.O.S
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

C.H.A.O.S, Android cihazınızda oynayabileceğiniz aksiyon yüklü bir helikopter savaşı oyunu.

C.H.A.O.S, Android tabanlı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz en iyi helikopter savaşı oyunlarından biri. Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ve Avrupa ülkeleri tarafından üretilmiş helikopterleri kullanma şansı bulduğumuz oyunda kiralık bir pilotu canlandırıyoruz.

Android platformunda ücretli olarak karşımıza çıkan C.H.A.O.S oyununda oyuna ismini veren gizli teşkilatın dünyayı ele geçirme planlarını suya düşürmeye çalışıyoruz. Kiralık olarak tutulan bir pilot yerine geçtiğimiz oyunda dünyanın kaderi bizim elimizde. Birbirinden zor görevleri tamamlayıp dünyayı terörden kurtarmaya çalışıyoruz.

Orta kalite grafikler ve savaş efektleri ile karşılaştığımız oyunda daha ilk görevden hemen diğer helikopterlerle savaşmaya başlamıyoruz. Tam tamına 8 antrenman görevini tamamlamamız isteniyor. Başarı ile tamamlarsak gerçek hava savaşlarına hazır hale geliyoruz.

Boening AH-64 Apache, Sikorsky UH-60 Black Hawk, Hind, Kamov Ka-52, RAH-66 Comanche gibi çok sayıda helikopteri kullanabildiğimiz oyunda başarı ile indirdiğimiz her helikopter sonrasında rütbe ve tecrübe puanı kazanıyoruz. Kazandığımız puanları uçağımızı savunma ve vuruş gücünü geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Mekan ve zamanın değişkenlik gösterdiği hava savaşı oyununda uçağımızı yönlendirmek için sol taraftaki butonu, düşman helikopterleri indirmek içinse sağ tarafa yerleştirilmiş silahları kullanıyoruz. Düşman helikopterlerine ne kadar hasar verdiğimizi de süre ve sağlığımızın bulunduğu sol üst köşeden takip edebiliyoruz.

Aksiyonun bir saniye bile eksik olmadığı C.H.A.O.S oyunu sürekli güncellenen Android oyunları arasında ve bence savaş oyunlarından keyif alıyorsanız kesinlikle indirip bir göz atmalısınız.

YORUMLAR