Cheating Tom 2 1.1.2 (Android)

Cheating Tom 2

Cheating Tom 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cheating Tom 2, ilk oyunun üzerine yepyeni bölümler koymuş olarak karşımıza çıktı.

Cheating Tom 2, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz mizah odaklı bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda komik bir mücadelenin içerisine giriyoruz.

İlk oyunu denememiş olanlar için kısaca bahsedelim. Cheating Tom'da, sınavları geçmek için kopya çeken bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve öğretmene yakalanmadan görevimizi yerine getirmeye çalışıyorduk.

Bu ikinci oyunda ise karakterimiz artık sadece sınıfta değil farklı yerlerde de faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Fakat bu kez karşısında çok sağlam bir rakibi var, Scam Sam! Karakterimizin tahtını sallayan Scam Sam'i alt etmek için çeşitli mücadelelere giriyoruz ve hepsinden başarıyla ayrılmaya çalışıyoruz. Ancak bu şekilde Tom'un sevdiği kızla birlikte olmasını ve sınıfın birincisi olmasını sağlayabiliriz.

Cheating Tom 2'de başarılı olabilmek için yakalanmadan kopya çekmeye devam ediyoruz. İlk bölümdeki konseptle aynı fakat yeni eklenmiş olan birçok öğe var.

Oyunda kullanılan grafikler çizgi filmleri andırıyor ve epey ilgi çekici görünüyorlar. Her ne kadar çocuksu bir atmosfere sahip olsa bile bu oyun her yaştan oyunsever tarafından keyifle oynanabilir. Reflekslere dayalı oyun yapısı ve mizah odaklı atmosferiyle Cheating Tom 2, boş vakitlerimizi değerlendirebileceğimiz en iyi oyunlardan biri.