Checkers by SkillGamesBoard 1.0 (Android)

Checkers by SkillGamesBoard

1.0
Checkers by SkillGamesBoard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Checkers by SkillGamesBoard, Android işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen ve klasik dama oyununu mobil cihazlara taşıyan keyifli bir masa oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarınızdan oynayabileceğiniz Checkers by SkillGamesBoard mobil oyunu arkadaşlarınızla ve dünya çapında gerçek kullanıcılarla karşılıklı dama oynayabileceğiniz bir masa oyunudur.

Mobil cihazlardan çevrimiçi olarak dama oynamak nihayet mümkün oldu. En popüler masa oyunlarından biri olan dama Checkers by SkillGamesBoard mobil uygulamasını indiren kullanıcılar tarafından keyifle oynanabilecek.

Klasik dama oyununun mobil cihazlara yansıtılmış hali olan Checkers by SkillGamesBoard mobil oyununda herhangi bir kayıt yapma zorunluluğunuz bulunmuyor. Yani kişisel hiçbir bilginizi paylaşmadan anonim olarak oyunlara katılabilirsiniz. Süreli ya da süresiz oyunlar kurmak sizin elinizde. Ayrıca çevrimiçi oynamaya uygun kullanıcılar tarafından açılan oyunlar listelenirken, uygun bulduğunuz canlı oyunlara anında katılabilirsiniz. Ayrıca oyun bitiminde yaptığınız hamleler kaydedilir ve sonradan dilerseniz oyununuzu tekrar izleyebilirsiniz. Zekanızı dama oyununda sergilemek için Checkers by SkillGamesBoard mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR