Checkers Online 2.0 (Android)

Checkers Online

2.0
Checkers Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Checkers Online, ister arkadaşlarınız isterseniz de oyundaki diğer online oyuncular ile dama oynama keyfi yaşayacağınız ücretsiz bir Android dama oyunu.

Checkers Online, eskisi kadar popüler olmamasına rağmen hem küçük yaştakilerin hem de büyüklerimizin severek oynadığı damayı Android mobil cihazlarımıza taşıyan bir dama oyunu.

Ücretsiz olarak dama oynama imkanı sunan Checkers Online, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımı ile oyuncuların beğenisini kazanıyor. Tarihteki en eski oyunlardan bir tanesi olan damayı bilmiyorsanız bile bu oyun sayesinde kısa sürede öğrenerek rakiplerinizle online olarak karşılıklı oynayabiliyorsunuz.

Android sisteme karşı, bluetooth bağlantısı ile arkadaşlarınıza karşı ya da online olarak diğer oyunculara karşı dama oyama keyfi sunan oyunun kontrolleri de son derece rahat. Pulları yerinden oynatıp taşırken herhangi bir rahatsızlık hissi oluşmuyor.

Online olarak oynadığınız oyuncular ile sohbet ederek belki de güzel arkadaşlıklar kurmanızı sağlayan oyunun malesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Fakat oynamak için çok fazla İngilizce bilmenize de gerek yok zaten.

Eğer zaman zaman vakit geçirmek ve stres atmak için canınız dama oynamak isterse, Checkers Online oyununu Android telefon ve tabletlerinize indirerek bir köşede durmasını sağlayın.

YORUMLAR