Chef de Bubble

Chef de Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz yemek yapma simülasyon oyunudur.

Chef de Bubble, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğinizi basit ve sevimli bir yemek pişirme tarzı simülasyon oyunudur. Oyunun genel olarak hedef kitlesi çocuklar ve küçük yaştaki gençler diyebilirim.

Oyunun hikayesi sihirle dolu, karakterleri çok renkli ve müzikleri de çok eğlenceli. Fantastik bir dünyada geçen oyunda bir kar küresinin içinde kendinize özgür bir dünya yaratmanız gerekiyor. Bu dünyada Ceylon'un rehberliğinde kendi restoranınızı açıyorsunuz.

Oyunun dinamikleri de gayet basit ve öğrenmesi kolay. Ilk başta restoranınıza bir masa yerleştirerek başlıyorsunuz. Daha sonra masaya dokunup yemeği seçiyorsunuz. Bazı yemekler bir kaç dakika sürerken bazıları da bir saat kadar sürebiliyor. Daha kısa süren yemekler daha az kazandırırken daha uzun sürenler daha fazla kazandırıyor.

Yemekleri yapmak için az miktarda para harcıyorsunuz ve size büyülü toz olarak geri dönüyor. Bunu ise ürünlerin üzerine serpiyorsunuz ve bu da paraya dönüşebiliyor. Yani aslında ne kadar çok para harcarsanız size o kadar çok para geri dönüşü oluyor ve bu anlamda oyun tatmin edici.

Eğer isterseniz de oyun içi satın almadan gerçek parayla değişik şeyler satın alabilirsiniz. Yine restoranınızı dekore edebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
Genel olarak canlı ve eğlenceli bir oyun olan Chef de Bubble denemeye değer.

YORUMLAR