Children's Play 1.0 (Android)

Children's Play

1.0
Children's Play
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Children's Play, günümüzdeki üretim çılgınlığını eleştiren bir oyun yapısına sahip olan ve diğer oyunlardan çok daha farklı olan bir Android uygulamasıdır.

Children's Play, fabrikalarda çalıştırılan küçük yaştaki çocukların sayısının çokluğundan dolayı, bunu konuya eleştrili bir şekilde yaklaşan Demagog Studio'nun geliştirdiği farklı ve başarılı bir Android oyunudur.

Sosyal farkındalık ve üretimin dinamiklerini eleştirmek amacıyla hazırlanan oyunda, çocuklar için oyuncak ayı üreten bir fabrikanın müdürü oluyorsunuz. Göreviniz ise üretim bandında çalışan çocukları uyanık tutarak verimliliği arttırmak. Fabrikanızın üretimini ve verimliliğini arttırmak için dikkatli olmalısınız.

Kolay bir kontrol mekanizmasına sahip olan oyunu rahatlıkla her yaştan oyuncu oynayabilir. Android uygulama marketinde benzeri olmayan oyunun, dokunduğu nokta oldukça etkileyici. Maliyeti düşük tutarak üretim yapmak isteyen fabrikalarda çalıştırılan çocuklar için hazırlanan uygulama, vermek istediği mesajı hem eğlenceli hemde iğneleyici bir şekilde veriyor.

Kendine özgü bir oyun olarak diğer  Android oyunlarından çok daha farklı bir oyun yapısına sahip olan Children's Play, diğer oyunlarda pek göremediğimiz sosyal mesajları veriyor. Oyunu ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR