Choices: Stories You Play 1.1.1 (Android)

Choices: Stories You Play

Choices: Stories You Play
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Choices, oyun içerisinde yer alan hikayeleri sizin yeniden kurgulamanızı amaçlayan bir simülasyon oyunudur.

Hikaye okumayı ve özellikle de yazmayı seviyorsanız Choices: Stories You Play uygulaması oldukça hoşunuza gidecek. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Choices: Stories You Play uygulaması ile birlkte hikayeleri siz kurguluyorsunuz.

Farklı kategorilerde hikayeler barındıran Choices: Stories You Play uygulaması, kullanıcılarına bu hikayeler arasında seçim yaparak yeniden kurgulama imkanı sunuyor. Uygulama içerisinde seçtiğiniz kategoriye uygun olarak hikayeniz ilerliyor. Fakat hikaye ilerlerken dikkatli olmanız gerekli. Choices: Stories You Play uygulaması hikayenin bazı kısımlarında yönetimi size bırakıyor. Sizin ise bu aşamadan sonra hikayenin gidişatını bozmadan akıcı bir şekilde hikayeyi devam ettirmeniz gerekli. İki veya daha fazla seçenek ile birlikte nasıl ilerlemek istediğinizi soran Choices: Stories You Play, size hikaye kurgulama zevkini yaşatacak.

Karakterleri ve mekanları resimli bir şekilde anlatan Choices: Stories You Play, hem hikaye okumanıza hem de hikaye yazmanıza imkan sağlıyor. Boş vakitlerinizde oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak olan Choices: Stories You Play'ı hemen şimdi indirebilirsiniz.

ARTILAR
EKSİLER

Türkçe dil desteğinin olmaması.

YORUMLAR