Chuggington Ready to Build 1.1 (Android)

Chuggington Ready to Build

1.1
Chuggington Ready to Build
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chuggington Ready to Build, Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren ve aile oyunudur.

Chuggington Ready to Build, mühendislere yardım edip Chugginton kentini kurmaya çalışacağımız bir aile oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimizden rahatlıkla oynayabileceğimiz bu oyunda, tren raylarında meydana gelen sorunları çözmekten tutun da şehri inşa etmek için gerekli olan nesneleri kazanmaya çalışıyoruz. 

Öncelikle Chuggington Ready to Build'in görev tabanlı olduğunu söylemem gerekiyor. Rayları düzeltmek, köprüleri tamir etmek, yeni tüneller açmak ve kendi şehrinizi kurmaya çalışırken kazandığınız nesneleri kullanmak gibi oyun içinde yapacağınız pek çok şeyi görevleri takip ederek yapıyoruz. Bunları yaparken rayların üzerinde Tyne, Fletch veya Cormac gibi yeni karakterlerle de karşılaşıyoruz. Günü kurtarmak için yapabileceklerimizin sınırı yok. Yeri geliyor taşmaları temizliyoruz, yeri geliyor ateşleri söndürüyoruz. 

Oyun kontrollerinin de gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Hızı ve yönü kontrol edebiliyoruz, bununla da yetinmeyip gündüzden geceye kolaylıkla geçiş yapabiliyoruz. Mühendislerimizin şefi olan Zack'in yardımlarını adım adım uyguladıktan sonra zorluktan eser kalmıyor diyebilirim. Tek kötü yanı ücretsiz modda belli bir seviyeye geldikten sonra tam sürüm için para ödememiz gerekiyor. O seviyeye gelene kadar eğleneceğinize emin olabilirsiniz. 

Chuggington Ready to Build, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. Trenlere ve aile oyunlarına meraklıysanız denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR