Circa News

Circa News
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bulunduğunuz her yerden Dünya gündemine ait gelişmeleri takip edebileceğiniz başarılı bir haber uygulaması.

Ücretsiz olarak sunulan bir haber uygulaması olan Circa News ile istediğiniz her yerden, dünya gündemini yakından takip edebilirsiniz.

Amerika ve Avrupa’dan günün önemli gelişmelerini sizlere sunan Circa News uygulaması, farklı haber kaynaklarından derlediği içeriğiyle anlık olarak haberleri takip etmenizi sağlıyor. Spor, ekonomi, siyaset, magazin, teknoloji ve hava durumu gibi pek çok kategoride içerik sunan uygulama, daha rahat bir okuma için olabildiğince sade bir tasarım kullanılmış.

Dünya gündemine ait gelişmeleri, bildirimleri aktif ederek anlık olarak görebilmeniz de mümkün. Bildirimlerden rahatsız olduysanız yine Ayarlar bölümünden bildirimleri kapatabilir ya da kategoriye göre filtreleyebilirsiniz. Android Wear desteği de bulunan Circa News uygulamasına ait bildirimleri ve güncellemeleri de akıllı saatiniz üzerinden alabiliyorsunuz.

Sade ve kolay arayüzüyle çok rahat bir okuma imkanı sunan Circa News uygulamasıyla dünya gündemini yakından takip etmek istiyorsanız, Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR