Circle Frenzy

Circle Frenzy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle Frenzy'de durmadan hareket eden karakterimizi etraftaki objelere çarpmadan ilerletmeye çalışıyoruz.

Circle Frenzy, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli ve ekrana kilitleyen bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kulağa kolay gibi gelen fakat oynadıkça gerçeklerin çok farklı olduğunu anladığımız bir görevi yerine getirmek için mücadele ediyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza herkesin ilgisini çekebilecek düzeyde renkli grafikler çıkıyor. Canlı görünen bu grafikler oyunun kalite havasını da bir üst kademeye taşıyor. Elbette tamamlayıcı faktör olan ses efektleri de gayet iyi bir şekilde tasarlanmış.

Grafiklerden gözümüzü aldıktan sonra oyuna başlıyoruz. Temel görevimiz kontrolümüze verilen karakteri engellerden kaçırmak ve mümkün olduğunca fazla tur atmak. Yuvarlak bir parkurda koşuyoruz ve sürekli olarak karşımıza yeni engeller çıkıyor. Hızlı refleksler sergileyerek bunları aşmaya çalışıyoruz. Her turumuzda engellerin yapısı değişiyor.

Ekrana basit tıklamalar yaparak karakterimizi zıplatabiliyoruz. Zaten çok fazla bir şey yapmamız gerekmiyor. Açıkçası bu durum bir süre sonra oyunun monoton olmasına yol açabiliyor. Fakat genel olarak başarılı ve uzun vakitler oynanabilecek bir oyun.