Circle Spike Run 2.4 (Android)

Circle Spike Run

2.4
Circle Spike Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle Spike Run, çember etrafında kontrol ettiğiniz top ile giderken önünüze çıkan engellere takılmadan ilerlemeniz gereken başarılı bir Android koşu oyunu.

Circle Spike Run, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların boş vakit geçirmek ya da zaman öldürmek için oynayabileceği ücretsiz bir beceri oyunu.

Beceri oyunu olarak kategorize etmemize rağmen oyunun yapısı gereği sonsuz koşu oyunu demek de yanlış olmaz. Kontrol ettiğiniz topun kontrolünü sağlayarak çemberin etrafında olabildiğince fazla tur atmanız gerekiyor. Ama siz tur atarken size engel olmaya çalışan dikenler ve engeller sizi sürekli durdurmya ya da yanıltmaya çalışıyor. Eğer yakalanırsanız yanıyorsunuz ve oyun baştan başlıyor. Bu nedenle oyunun heyecanı hiç bitmiyor ve daima daha yüksek puan yapmaya çalışıyorsunuz.

Ekrana tek bir dokunuş yaparak oynayabileceğiniz oyunda hem zigzaglar yapabiliyor hem de zıplayabiliyorsunuz. Böylece engelleri aşmak sandığınızdan daha kolay hale geliyor.

Bağımlılık yapan etkisi ile pek çok oyuncuyu şimdiden kendisine bağlamayı başaran Circle Spike Run'ı hemen ücretsiz olarak indirip Android mobil cihazlarınız üzerinde oynamaya başlayabilirsiniz.