City Helicopter Game 3D 1.00 (Android)

City Helicopter Game 3D

City Helicopter Game 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Helicopter Game 3D, helikopteri sürerek varış noktasına ulaşmanız gereken eğlenceli ve heyecanlı bir Android helikopter simülasyonu.

City Helicopter Game 3D, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği bir simülasyon oyunu. Eğer araba yada tır değilde helikopter kullanmak ve gökyüzünde uçmak istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemeniz gerekiyor.

Oyunda 20 farklı bölüm bulunuyor ve her bölümde amacınız helikopteri istenen yere götürerek iniş yapmak. Fakat bunu yapmak sandığınız kadar kolay değil çünkü siz helikopter ile uçarken önünüze çıkan gökdelenlere dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer helikopter ile çarparak kaza yaparsanız, helikopter yok oluyor ve bölümü baştan oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Grafiksel açıdan çok yeterli bir oyun olmamasına rağmen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz seçenekler arasında olduğu için oldukça eğlenceli diyebilirim. Basit olarak tasarlanan şehrin üzerinde helikopter sürme keyfi yaşayacağınız oyuda tüm bölümleri bitirdikten sonra tekrar oynayabiliyorsunuz. Grafikler tam anlamıyla yeterli kalitede olmamasına rağmen 3 boyutlu olması oldukça iyi. Böylece kendinizi cidden helikoptersürüyormuş gibi hissedebiliyorsunuz.

Eğlence amaçlı hazırlanan bir helikopter simülasyonu olan City Helicopter Game 3D'yi tüm Android mobil cihaz sahibi oyun severlerin indirerek mutlaka denemesini tavsiye ederim. Boyut olarak da çok büyük olmayan oyunu hemen indirerek helikopter sürmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR