City Mania: Town Building Game 1.0.1c (Android)

City Mania: Town Building Game

City Mania: Town Building Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Mania: Town Building Game, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bina inşa etme oyunudur.

City Mania: Town Building Game, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz inşa etme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kocaman bir şehri baştan yarattığınız oyunda ipler tamamen sizin elinizde.

Gameloft'un boş zamanlarınızı değerlendirmek için yeni çıkarttığı harika bir oyun olan City Mania, hayallerinizdeki şehri kurma fırsatı yakalayabileceğiniz bir oyundur. Şehir kurma oyunlarına yeni bir soluk katan City Mania, farklı karakterlerin ve sayısız bina türünün yer aldığı bir oyundur. Gelmiş geçmiş en etkileyici şehri inşa edebileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Yüzlerce farklı türde binaya sahip olan oyunda bir bölgeyi ele alarak giderek gelişmekte olan bir metropole dönüştüryorsunuz. Gerçek bir şehirde olanlara fazlasıyla sahip olan oyunda gerçek bir mühendis gibi hissedebiliyorsunuz. Şehir kurma oyunlarından zevk alanların mutlaka denemesi gereken bir oyun olan City Mania, harika hisselere kapılmanıza yardımcı oluyor. Çizgi film tarzı karakterlere de sahip olan City Mania, aynı zamanda çocukların da beğenerek oynayabileceği bir oyundur.

Hoş bir atmosferde geçen City Mania, aynı zamanda stratejik davranmanız gereken bir oyundur. Kaynaklarınızı idareli kullanmanız gereken oyunda binalar kuruyor, heykeller dikiyor ve anıtlar inşa edebiliyorsunuz. Hayallerinizi süsleyen şehri gerçeğe dönüştürmek için City Mania'yı tercih edebilirsiniz. Eğer şehir kurma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

City Mania oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR