Clan of Dragons 1.0 (Android)

Clan of Dragons

1.0
Clan of Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clan of Dragons oyununda ejderha olarak dolaşabilir ve ejderha ateşiyle tanımadığınız oyuncuları oyundan çıkarabilirsiniz.

Varlığı konusunda sürekli tartışmalara yol açan ejderhalar, oyunlara ve filmlere konu olmaya durmadan devam ediyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Clan of Dragons oyunuyla birlikte artık siz de ejderha olabilirsiniz.

Clan of Dragons oyununda uçsuz bucaksız bir dünyada ejderha olarak dolaşıyorsunuz. Bu geziniz sırasında karşınıza elbette çok seveceğiniz tarzda hayvanlar çıkmıyor. Binlerce oyuncusu bulunan Clan of Dragons oyununda herkes birer rekabet içerisinde. Oyunun dünyasında dolaşırken etrafınıza iyi bakmanızda fayda var. Çünkü hiç ummadığınız anlarda karşınıza diğer acımasız oyuncular çıkabilir.

3 boyutlu bir oyun olan Clan of Dragons'ın kontrollerini ekrana dokunarak sağlıyorsunuz. Ejderha olarak dolaştığınız için aslında çok fazla bir butona ihtiyacınız yok. Sadece uçmanız ve gereli gördüğünüz yerde ateş püskürtmeniz gerekli. Bu arada ateşi sonsuza kadar püskürtemiyorsunuz. Ejderha karakterinizin belli bir enerjisi ve ihtiyacı bulunuyor. Ancak ejderhanın bu ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra diğer oyuncularla ateşli bir savaşa başlayabilirsiniz. Clan of Dragons oyununda kaybolmamak için gözünüz sağ üst kısımda yer alan haritada olsun. Bu harita sayesinde savaşmanız gereken diğer canlıları rahatlıkla görebilirsiniz.

Clan Of Dragons'un özellikleri:

  • Değiştirilebilen ejderha rengi
  • Birbirinden ilginç mağara, dağ ve nehirler
  • Daha önce hiç görmediğiniz şekilde tasarlanan ilginç hayvanlar
  • Dinamik hava durumu
  • 3 boyutlu grafikler
  • Online oyuncu seçeneği

YORUMLAR