Clash for Dawn 1.1.1 (Android)

Clash for Dawn

Clash for Dawn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash for Dawn kaliteli bir mobil rol yapma oyunudur

Clash for Dawn eğer güzel görünüme sahip bir rol yapma oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Clash for Dawn'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyanın kaderini değiştirmeye çalışıyoruz. Oyunun hikayesi yüzyıllar süren bir barışın bozulmasıyla başlıyor. Karanlık Lord bu dünyayı istila etmek için emrindeki yaşayan ölülerle birlikte ışığın şehri Luxis'e saldırıyor. Biz de bu saldırıya cevap veren kahramanlardan birini seçerek oyuna dahil oluyoruz.

Gerçek zamanlı hack and slash savaş sistemine sahip olan Clash for Dawn'da farklı kahraman sınıflarından birini seçerek oyuna başlamaktayız. Oyun boyunca bize verilen görevleri tamamlıyoruz zindanları keşfederek zorlu bölüm sonu canavarlarıyla savaşarak büyükü silah, zırh ve ekipmanlar topluyoruz. Bütün bu işleri yaptıkça kahramanlarımız gelişiyor, seviye atlıyor ve yeni yetenekler kazanıyor.

Clash for Dawn'ı tek başınızı hikaye modunda oynayabileceğiniz gibi diğer oyunculara karşı savaştığınız PvP modunda da oynayabilirsiniz. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri tatmin edici bir görsellik sunuyor.

YORUMLAR