Clouds & Sheep 2 1.4.2 (Android)

Clouds & Sheep 2

Clouds & Sheep 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clouds & Sheep 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Clouds & Sheep 2 ünlü koyun besleme oyunu serisinin son oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilecek Clouds & Sheep 2'de her oyuncuya kendi koyun sürüsünü yetiştirme ve onlarla eğlenme imkanı veriliyor. Oyunda bir koyun sürüsünü beslemek, yetiştirmek ve sürüdeki koyun ve kuzuları mutlu etmek için çabalıyoruz. Kuzuyken bakımını üstlendiğimiz koyunların büyüyüp koyun ve koç olduklarına şahit olabilmekteyiz.

Clouds & Sheep 2'de koyunlarımızı yetiştirmek için onların yiyeceği çimeni ekiyoruz. Ayrıca oyunda içecekleri suyu sağlamak için yağmur yağdırmamız gerekiyor. Clouds & Sheep 2 bize hava şartlarını kontrol etme imkanı veriyor. Clouds & Sheep 2'de çiftliğimizi birçok farklı oyuncak ve eşyayla dekore edebilmekteyiz. Ekrana yerleştirdiğimiz oyuncaklar sayesinde koyunlarımızla birlikte oyun oynayabiliyoruz.

Clouds & Sheep 2'de koyunlarımızın görünümlerini çeşitli kıyafetler ve aksesuarlar kullanarak değiştirebilmemiz mümkün. Ayrıca koyunlarımızın rengini de değiştirebilmekteyiz. Clouds & Sheep 2 yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap ediyor.