Clumsy Bird Pig

Clumsy Bird Pig
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clumsy Bird Pig, Android cihazlarınız üzerinde popüler oyunlardan biri olan Flappy Bird yerine oynayabileceğiniz eğlenceli ve zor bir oyundur.

Clumsy Bird Pig, son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Flappy Bird'ün yerine oynayabileceğiniz oyun alternatiflerinden biri olan yeni bir uçan kuş oyunudur.

Bildiğiniz üzere Flappy Bird kısa bir süre içerisinde popüler olup, üreticisinin aldığı tepkilerden dolayı uygulama mağazalarından geri çekilmişti. Son günlerde geri gelmesi konuşulan haberler arasında yer alsada, diğer uygulama geliştiricileri boş durmayarak oyunun binlerce alternatifi hazırlamaya devam ediyorlar. Clumsy Bird Pig'de bu oyunlardan bir tanesidir.

Bu oyunda flappy Bird'de kontrolünü sağladığımız kuş yerine minik ve sevimli bir domuz bulunuyor. Hatta o ufak haliyle domuz olduğunu bile anlamayabilirsiniz. Tasarım açısından Flappy Bird'e oldukça benzeyen oyunda arkaplan değişikliği ve bazı diğer düzenlemeler bulunmaktadır. Oyun kontrolleri aynı Flallp Bird'deki gibi ekrana dokunularak gerçekleştiriliyor.

Alternatif Flappy Bird oyunlarının bazılarında kontrol mekanizmasının çok kötü olduğu ve bu nedenle oyunun düzgün oynanamadığını biliyoruz. Clumsy Bird Pig'de zor oyunlardan biri olmasına rağmen kontrol mekanizması oldukça hassas ve sorunsuz.

Eğer Flappy Bird yerine Android cihazlarınız üzerinde alternatif bir oyun oynamak istiyorsanız, Clumsy Bird Pig'i ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.