Conduct THIS! 1.0.2 (Android)

Conduct THIS!

Conduct THIS!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Conduct THIS!, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren sürme ve bulmaca çözme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Conduct THIS!, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir tren sürme oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Birbirinden zorlu bölümlerin yer aldığı oyunda ufak bulmacaları çözüyor ve treni yönlendiriyorsunuz.

Renkli ve eğlenceli bir oyun karşımıza çıkan Conduct THIS! oyununda bir trene rehberlik ediyor ve onu kontrol ediyoruz. Treni kontrol ederken çeşitli bulmacaları çözüyor, trafik kurallarına uyuyor ve yolcu taşıyoruz. Tam bir tren sürme oyunu olan Conduct THIS!'de yer alan grafikler de oldukça zevkli. Low poly tarzında grafiklere sahip olan oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Oyunda treni kontrol ediyor ve birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyor ve puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz. Güvenli bir sürüş gerçekleştirmeye çalışıyor ve treni bitiş noktasına ulaştırmanız gerekiyor. Birbirinden farklı trenleri kilitlerini açabileceğiniz ve farklı iklim şartlarında oynayabileceğiniz Conduct THIS! oyununu mutlaka denemelisiniz. 3D grafiklerin yer aldığı oyunda çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz Conduct THIS! oyununu sakın kaçırmayın.

Conduct THIS! oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR