Contact Lenses Time 1.6.2 (Android)

Contact Lenses Time

Contact Lenses Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contact Lenses Time, lens kullananların lens değişim sürelerini takip ederek vakti geldiğinde haber veren yararlı bir Android sağlık uygulaması.

Contact Lenses Time, Android telefon ya da tabletleriniz üzerinde lenslerinizi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini geri sayım ile takip edebileceğiniz yararlı bir sağlık uygulaması.

Sağ ve sol göz için ayrı ayrı geri sayımlar oluşturma desteği sunan bu uygulama renkli arayüzü ve modern tasarımı ile oldukça kullanışlı. Farklı kullanım sürelerine sahip olan göz lenslerinin kullanım süreleri dolduğunda yani değiştirmeniz gerektiğinde sizi uyaran bu uygulamaböylelikle kafanızda ne zaman takmıştım bu lensleri sorusu oluşmasını önlüyor ve üzerinizden ufakta olsa bir yük almış oluyor.

Sadece lens kullananların tercih etmesi gereken bu uygulama ile dilediğiniz zaman lenslerinizin kalan kullanım sürelerini görebiliyorsunuz. Eğer bu tür bir uygulamanın size yararlı olacağını düşünüyorsanız indirmenizde fayda var. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı sürümü bulunuyor.

YORUMLAR