Cooking Dash 2016 1.0.6 (Android)

Cooking Dash 2016

Cooking Dash 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Dash 2016, restonarana gelen müşterilere istedikleri yemekleri yaparak onları memnun etmeniz gereken ücretsiz bir Android restoran işletme oyunu.

Cooking Dash 2016, daha önce de yemek yapma ya da restoran işletme oyunları çıkartan Glu Mobile şirketinin yeni Android oyunu.

Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da kahramanımız Flu isimli sevimli kız. Oyun yapısını tamamen değişen Cooking Dash'ler artık bölümler halinde oynanıyor. Yüzlerce bölümden oluşan oyunda heyecan hiç bir zaman sona ermiyor ve bu nedenle oyunu oynarken hiç sıkılmıyorsunuz.

Serinin en son oyunu olan Cooking Dash 2016'da Flo ile televizyon yıldızlarına yemek yapıyorsunuz. Bu nedenle onlaı memnun etmeniz restoranınız için çok önemli. Eğer memnun etmeyi başarırsanız, restoranınız çok daha kısa sürede gelişebiliyor.

Daha fazla ünlü gelmesini istiyorsanız kazandığınız paralar ile restoranınızı geliştirmeniz gerekiyor.

Yapacağınız özel yemekler ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmaya çalışacağını oyunu yemek yapmayı seven herkese öneriyorum. Belki biraz çocukca bir oyun olabilir fakat oynanışı oldukça eğlenceli.

Ünlüleri ağırladıkça sizin de ün kazanacağınız oyunda yapacağınız yemekler lüks ve şık restoranlara gittiğinizde ismini söylerken zorlanacağınız türden yemekler fakat yaptıkça ısınıp alışıyorsunuz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz yeni ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Cooking Dash 2016'yı ücretsiz indirip denemelisiniz.

YORUMLAR