Cooped Up 1.1 (Android)

Cooped Up

1.1
Cooped Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooped Up, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Cooped Up, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Endless Doves ve Silly Sausage in Meat Land gibi sevilen oyunların yaratıcısı firma tarafından geliştirilen Cooped Up da popüler olacağa benziyor.

Beceri kategorisi altındaki zıplama türüne de giren oyun aslında bir nevi sonsuz zıplama oyunu da diyebiliriz. Nasıl ki sonsuz koşu oyununda ölene kadar koşmaya devam ediyorsunuz, burada da ölene kadar zıplamaya devam ediyorsunuz.

Oyunun konusuna göre egzotik bir kuş sığınağına en son olarak getirilen kuşsunuz. Daha önceden burada yaşayan yaşlı kuşlar zamanla burada kapalı kalmaktan dolayı canları sıkılmış ve hatta birazcık delirmişler. Bu yüzden buradan kaçmanız gerekiyor.

Klasik zıplama oyunlarında olduğu gibi tek bir dokunuş kuşu kontrol etmeye yetiyor. Sağa sola zıplayarak yukarıya doğru ilerliyorsunuz. Fakat önünüzde bazı engeller var. Yukarıda da söylediğim gibi diğer kuşlar sizi yemeye çalışıyorlar. Bu yüzden dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor.

Bu arada ilerlerken örümcek ve böcekleri de yiyerek kendinize enerji sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda yine kullanabileceğiniz farklı güçlendiriciler de bulunuyor. Oyunun grafikleri ise 8-bit diyebileceğimiz türden ve sevimli karakterleri ile daha da hoş görünüyor.

Eğer siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR