Cops and Robbers!

Cops and Robbers!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cops and Robbers! ilginç ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Cops and Robbers! eğlenceli yapısıyla kısa sürede bağımlılık yapabilen bir mobil hırsız polis oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Cops and Robbers!'da temel olarak polislere yakalanmadan altın çalmaya çalışan bir haydutu kontrol ediyoruz. Oyundaki temel amacımız en uzun süre polislere yakalanmamak ve en yüksek puanı toplamak. Bu iş için haydutumuzu dikkatli bir şekilde kontrol etmemiz gerekiyor. Oyunda tek yapmamız gereken haydutumuzu sağa ve sola yönlendirmek. Bu iş basitmiş gibi görünse de haydutumuz sürekli koşmaya devam ettiği için uzun süre kontrolü sağlamak güç olabiliyor. Oyunu eğlenceli kılan şey de bu zorluk seviyesi.

Cops and Robbers!, Minecraft benzeri grafiklerle süslenmiş bir oyun. Göze hoş görünen basit grafikler oyunun akıcı bir şekilde çalışmasını da sağlıyor. Cops and Robbers! eski model Android cihazlarınızda bile rahatça oynayabilirsiniz. Oyunda kazandığımız altınlarla yeni haydutların kilidini açabiliyoruz. Bu haydutlar kendilerine has yeteneklere de sahipler. Oyunu oynamak için ekranın sağına veya soluna dokunmanız yeterli.

Eğer boş zmanalarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Cops and Robbers! hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR