Core Archery 1.2.2 (Android)

Core Archery

Core Archery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Core Archery gerçekçi oyun mekanikleriyle dikkat çeken bir mobil okçuluk oyunudur

Core Archery eğer basit yapıya sahip olan okçuluk oyunlarından sıkıldıysanız size aradığınız eğlenceyi sunacak bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğinz bir okçuluk oyunu olan Core Archery'de bizi zorlu ve heyecanlı bir okçuluk deneyimi sunuyor. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz klasik okçuluk oyunlarında sadece okun hızını ve yönünü belirlersiniz ve oku fırlatırsınız. Core Archery'de ise tıpkı bir okçu gibi yayınızı germeniz, sonrasında doğru anı yakalamaya çalışarak yayı bırakmanız gerekiyor. Oyunun kontrollerindeki hassasiyet size tıpkı gerçek bir yayı çekiyormuşsunuz havası yaşatıyor.

Core Archery'de hedefinize nişan alırken yayınızın doğal bir şekilde sallandığını görebiliyorsunuz. Başlarda hedefler yakın olduğu için bu gerçekçi yapı pek anlaşılmıyor; fakat oyunda ilerledikçe hedeflerimiz de uzaklaşıyor ve sonrasında yayımızdaki küçük bir sallantı bile isabet oranımızı büyük ölçüde etkileyebiliyor.

Core Archery'nin ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR