Cosmo Bounce 1.1.0c (Android)

Cosmo Bounce

Cosmo Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlencenin tavan yaptığı Cosmo Bounce tamamen ücretsizdir.

What Games tarafından geliştirilen ve Android kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi gösterilen Cosmo Bounce tamamen ücretsiz olarak yayınlanan bir Arcade oyunudur. Oyunculara renkli grafikler sunan mobil oyunda bizleri aksiyondan ziyade eğlenceli dakikalar bekliyor. Uzayda eğlenceli dakikalar yaşayacağımız oyunda karşımıza çıkan altınları toplayarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Belirli parçalar üzerinde ilerlemeye çalışacağımız oyunda hızlı ve çevik reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Basit oyun akışı ile oyunculara keyif dolu anlar yaşayan yapım da macera dolu bir yarış bizleri bekliyor.28’den fazla farklı eşsiz kahramanın yer aldığı oyunda galeksiler arası yolculuk yapacak ve gidebildiğimiz kadar uzağa gitmeye çalışacağız. Oyun içerisindeki amacımız gidebildiğimiz kadar ileriye gitmektir. 5 olağanüstü ortam ile oyuncular fantastik bir maceraya atılacaklar.

Oyun içerisinde gündelik yarışlar, sonsuz galaksi keşfi ve daha birçok etkinlik oyun severlere sunuluyor. Oyuncular dilerlerse bu etkinliklerde arkadaşları ile yarışabilir ve en iyi kimin olduğunu gösterebilirler. Basit kontroller ile en acemi oyuncuyu bile profesyonelleştiren Cosmo Bounce bağımlılık yaratan bir Arcade oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.