Covet Fashion 2.18.44 (Android)

Covet Fashion

Covet Fashion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Covet Fashion oyunundaki amacımız gerçek kıyafetleri kullanarak karakterimizi en güzel şekilde giydirmek.

Covet Fashion, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında oynayabilecekleri bir moda oyunu olarak karşımıza çıktı ve benzerlerine göre oldukça yüksek bir kaliteye sahip diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulması ve hem bir oyun hem de satın alma uygulaması olması sayesinde modadan hoşlananların ve en son trendleri takip edenlerin beğenisini kazanmayı başaracaktır.

Oyundaki temel amacımız, varolan karakterlerimize en uygun kıyafet kombinlerini giydirmek ve daha sonra karakterimizi diğer kullanıcıların oylamasına sunmak. En beğenilen kullanıcı karakterinin top listelerde yer alması ve böylece herkesin ondan haberdar olması da mümkün. Oyunda yer alan tüm kıyafetlerin gerçek dünyadaki markalardan alınmış olmaları sayesinde karakterlerinizin gerçek elbiseler giydiklerinden de emin olabiliyorsunuz.

Uyguladığınız kombinlerde yer alan giyecekleri satın almak isterseniz, o kıyafetin satıldığı mağazaların web sayfaları da uygulama içerisinden sunuluyor ve böylelikle hem bir oyun hem de kaliteli satın alma deneyimi yaşamak mümkün hale geliyor. Oyunun Türkçe dil seçeneğine sahip olmaması ve çalışırken internet bağlantısı gerektirmesi ise karşımıza çıkan çeşitli dezavantajlar arasında yer alıyor. Ancak arayüzünün kolay kullanımı ve geniş seçeneklerin bu eksiklikleri telafi edeceğine inanıyorum.

Tabii ki siz de hem diğer kullanıcıların hem de arkadaşlarınızın gardırobunu görme, oylama ve önerilerde bulunma tercihine sahipsiniz. Böylelikle yeni arkadaşlar bulmak ve onlarla etkileşime geçerek fikirlerini alma imkanı doğuyor.
Eğer bir moda tutkunuysanız ve mobil cihazınızın başında keyifli vakit geçirmek istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR