Cow Evolution 1.3 (Android)

Cow Evolution

1.3
Cow Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cow Evolution, Android cihazlarınızda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Cow Evolution, ineklerin evrimine şahit olacağınız ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir simülasyon oyunu. Biraz daha ayrıntılı incelendiğinde 2048 oyununun evrimleşmiş halini gördüğümüz bu enteresan yapım, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerde ineklerin geçirdiği mutasyonları görmemize olanak tanıyor. 

Cow Evolution oyunu ilk bakışta size çok garip gelebilir. Fakat oynadığınızda göreceksiniz, vaktin nasıl geçtiğiniz anlayamayacak kadar bağımlılık yaratıyor. Öncelikle minik bir inek alarak oyuna başlıyoruz. Başlangıç rehberinde nasıl oynayacağınızı kısaca anlatan bir tutorial bulunuyor. Bu süre sonunda Cow Evolution'ı kolayca kavrayabiliyorsunuz. Belirli aralıklarla düşen paketleri açarak minik inekleri çiftliğimizde toplayarak devam ediyoruz. 

Oyunda minik bir ineği diğerinin üzerine getirerek evrimleştiriyoruz. İşte bu noktada 2048 benzeri bir oyun olduğunu daha iyi anlıyoruz. Aynı evrimi geçirmiş olanları da üst üste getirerek Alpha Cow olana kadar uğraşıyoruz. İki tane Alpha Cow'a ulaştıktan sonra ineğimiz bir evrim daha geçiriyor ve başka bir çiftliğe gönderiliyor. 

Bu enteresan oyunda ineklerin dışkıları para ediyor diyebilirim. Dilerseniz bu dışkılarla kendiniz inek alabiliyor ve zaman tasarrufu yapabiliyorsunuz. Oyun içi satın almalara ihtiyaç duyacağınızı da pek zannetmiyorum. Oyun o kadar eğlenceli ki buna ihtiyaç duymanız bile gerekmeyecek. 

Cow Evolution oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.