Crazy Drunk Man

Crazy Drunk Man
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sarhoşken yürümek oldukça zor bir durumdur. Crazy Drunk Man isimli oyunda da nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı sarhoş olan adamı düşürmeden yürütmeniz gerekiyor.

Crazy Drunk Man, isminden de anlaşılacağı gibi oldukça enteresan bir oyun. Platform koşu oyunları listesine sondan girebilen ve çok fazla beğenilmeyen bu oyunun amacı sarhoş bir adamı sağlam bir şekilde evine ulaştırmak. Tabii oyunda caddeler arasında ilerlemek ve ayakta duramayan bu adamı yürütmek düşündüğünüz gibi kolay değil.

Ücretsiz olarak Android platformu için kullanıcılara sunulan bu oyun, 3 farklı etaptan oluşuyor. Köy, şehir ve büyükşehir olmak üzere değişiklik gösteren bölümlerde çevredeki evler ve ışıklandırma sistemleri değişiyor. Tabii oyunun grafiksel yönleri de etaplara göre değişiklik göstermesi için özel olarak tasarlanmış. Oyunu oynamak için çok fazla bilgiye ihtiyacınız yok sadece size lazım olan tek şey beceri. Gerçekten eliniz bu tür oyunlara yatkınsa ve sarhoş adamlarla aranız iyiyse siz Crazy Drunk Man'in bölümlerini kolaylıkla geçebilirsiniz.

Sarhoş olan karakteri seçtiğiniz bölümde ne kadar fazla yürütürseniz o kadar puan hesabınıza yansıyor. Tabii eski puanınızı her geçtiğinizde ise yeni bir rekora imza atmış oluyorsunuz. Uzaktan sinir edici bir oyun gibi görünse de biraz oynadıktan sonra sevebileceğinizi düşünüyoruz. Özellikle toplu taşımalarda eğlenmek için geçici bir oyun arayanlara özel Crazy Drunk Man iyi bir alternatif olabilir. 

YORUMLAR