Crazy Goat Reloaded 2016 1.2 (Android)

Crazy Goat Reloaded 2016

1.2
Crazy Goat Reloaded 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Goat Reloaded 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir keçi oyunudur

Crazy Goat Reloaded 2016 sahip olduğu geniş açık dünya ile dikkat çeken bir mobil keçi simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keçi oyunu olan Crazy Goat Reloaded 2016'da içindeki öfkeyi sert bir şekilde dışarı vuran bir keçiyi kontrol ediyoruz ve şehirde terör estiriyoruz. Öfekli dostumuz şehri birbirine katabilmek için boynuzlarıyla etraftaki insanlara toslayarak onları havaya uçurabiliyor; fakat sahip olduğu tek silah bu değil. Keçimiz roket takarak havada uçabiliyor, traktör gibi araçları kullanabiliyor ve insanlara korku salabilmek için birçok farklı yolu tercih edebiliyor.

Crazy Goat Reloaded 2016'da keçimizi geliştirip güçlendirebilmemiz de mümkün. Bu iş için spor ve egzersiz yapabiliyoruz. Oyun içinde keçimizi kişiselleştirebilmek için birçok farklı seçeneğe sahibiz. Farklı deri kaplamaları, farklı kostümler bu seçenekler arasında. Spider Man kostümü ile etrafta uçuşan bir keçi oyunda görebileceğiniz sahneler arasında.

Crazy Goat Reloaded 2016'de geniş bir haritada özgürce dolanabilmemiz mümkün. Oyun ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR