Crazy Pool Party 1.0.0 (Android)

Crazy Pool Party

Crazy Pool Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Pool Party, sıcak yaz günlerinde kendinizi havuza atmış kadar hissetmenizi sağlayan eğlenceli bir Android havuz partisi oyunu.

Crazy Pool Party, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynarken ferahlayacağınız bir havuz partisi oyunu. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyunda, kendi karakterleriniz olacak olan güzel kızları giydirerek havuz başındaki partiye hazırlıyor ve sonrasında havuz başı partisine katılıyorsunuz.

Tek bir karakter olarak oynamadığınız oyunda, havuz başında size eşlik eden arkadaşlarınız da bulunuyor. Kız karakteri havuz başı partisine uygun ve tarz bir şekilde giydirerek jürilerin sizi en şık seçmesi için uğraşacağınız oyunda, bu güzellik yarışması dışında pek çok havuz başı etkinliği bulunuyor.

Havuz kenarında ya da havuzdayken arkadaşlarınız ile birlikte selfie çekerek paylaşabileceğiniz uygulamanın görselleri oldukça renkli ve kaliteli. Bu nedenle oynarken sıkılacağınızı düşünmüyorum.

Havuz başı parti oyunu olmasına rağmen içerisinde mini oyunlar barındıran Crazy Pool Party'de barda da yeteneklerinizi konuşturarak güzel karışımlar yaparak arkadaşlarınızı güneşli ve sıcak günde rahatlatabilirsiniz.

Havuz başında gerçekleşen yaralanmaları da gerçek doktor aletleri kullanarak iyileştireceğiniz oyun oldukça detaylı bir şekilde hazırlanmış.

Yaratıcılığınıza göre daha fazla şekillendirebileceğiniz Crazy Pool Party oyununu Android teleofon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, hemen partiyi başlatabilirsiniz.

YORUMLAR