Crazy Runner

Crazy Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Runner ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Crazy Runner eğer mobil cihazlarınızı kullanarak boş zamanlarınızı eğlenceli bir hale dönüştürmek isterseniz hoşlanabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Crazy Runner'da ana kahramanımız akobatik yetenekleriyle öne çıkan bir kız. Kahramanımız yüksek hızda koşabiliyor. Oyunun temel mantığı engelleri aşma ve sürekli ilerleyerek en yüksek puanı toplama üzerine kurulu. Kahramanımızı karşısına çıkan engellere karşı sağa veya sola yönlendiriyor, zıplamasını veya alttan kaymasını sağlıyoruz. Oyun başlarda kolay bir şekilde oynanabilirken oyunda ilerlediğimizde karşımıza daha çok engel çıkıyor ve işler karışıyor. Bİr süre sonra elimiz ayağımıza dolaşabiliyor, bu nedenle reflekslerimizi doğru zamanlama ile kullanmamız gerkeiyor.

Crazy Runner güzel 3 boyutlu grafikllere sahip olan bir oyun. Oyunun ana kahramanının görünümü anime çizgifilmleri andırıyor. Oldukça hızlı bir oyun yapısına sahip olan Crazy Runner mobil cihazlarınızda akıcı bir şekilde çalışmakta. Oyun içerisinde yer alan 50 bölüm boyunca yeteneklerinizi test edebilir ve keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

YORUMLAR